Ekologická farma Mladecký dvůr

Služby a produkty

 

Na ekofarmě poskytujeme následující služby a je možné zakoupit tyto produkty​
Pronájem ovcí na spásaní trávy

Nabízíme pronájem oveček na spásání trávy. V ceně je samozřejmě očkování, stříhaní, liz a zapůjčení vany na vodu. Ovce jsou tak po dovezení na začátku sezóny kompletně připraveny. V době, kdy tráva přestává růst si je opět odvezeme zpět k ustájení přes zimu. Bližší informace Vám velice rádi poskytneme na základě poptávky.

Prodej živých jehňat a kůzlat

Prodáváme živé jehňata a kůzlata narozena na jaře roku 2023. Jejich vyzvednutí je možné přímo na farmě. Pro bližší informace nás kontaktuje!

Prodej ovčího masa

Farma nabízí i velice kvalitní jehněčí maso z oveček, které jsou ve volném výběhu a po celou sezónu krmené pouze trávou z přilehlých luk. Jehňata jsou před odběrem stažena a vykuchána. Min. odběr je půlka jehněte.

Cena: 150 Kč / kg 

Novinka! Ubytování

V rámci farmy se nachází historická budova, kterou firma Mladecky Dvůr, s.r.o. dlouhodobě opravuje a restauruje. Učelem je poskytnout ubytování hostům přímo na eko farmě.

Službu připravujeme, takže se můžete těšit co nevidět! Děkujeme za pochopění.

Aktuality z farmy

Prodej jehňat 2023

Letošní jaro se nám opět přineslo mnoho narozených jehňat, a proto nabízíme možnost koupě mladých oveček nebo beránků. Jehňata jsou narozena na jaře v roce 2023 a jak budou dostatečně samostatná, lze si je vyzvednout přímo na farmě Mladecký Dvůr. Můžete si také vybrat pokud se Vám více líbí černá nebo bílá ovečka či beránek!

Plemeno zvířat je texel / zwartbles a jsou tak ideální buď jako domácí sekačky nebo na maso.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat telefonicky (777 191 964) a nebo mailem.

Hezký den,

Ivo

Prodej jehňat a kůzlat v roce 2022

Jaro je za dveřmi a tak se nám na farmě pomalu začínají rodit mláďátka. Nabízíme tak opět prodej živých jehňat a kůzlat narozených v průběhu jara 2022. Jak dorostou a budou připravena na odstavení, tak budou k vyzvednutí u nás na farmě v obci Mladecko. 

Plemeno ovcí je texel / zwartbles a jsou tak ideální buď jako domácí sekačky nebo na maso.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (777191964) a nebo mailem.

Hezký den,

Lukáš

Objednávkový formulář 

9 + 7 =