Hledáme výkupce

Výkupny jablek

 

Hledáme zájemce o výkup padaných jablek na území České a Slovenské republiky. Pro výkupce (podnikatele OSVČ i firmy) s vhodnými prostory nabízíme zajímavý podzimní výdělek. Informujte se, za jakých podmínek můžete vykupovat jablka pro naši firmu na tel. 721730520. Jablka vykupujeme podle oblastí a úrody od konce srpna do konce října zhruba 10 týdnů. Výkup jablek probíhá na našich výkupnách za nejvyšší výkupní ceny ve svých oblastech.

Zapojte se do spoluprace s největší skupinou podnikatelů zajišťujících výkup moštových jablek v Čechách, na Moravě i na Slovensku ! Nepřetržitě hledáme a zřizujeme nové výkupny jablek na území celé ČR a SR. Připojte se k podnikatelům vykupujícím jablka a vydělejte si zajímavé odměny ! Nenechte se předběhnout dalšími zájemci o výkup jablek ve Vaší oblasti a přihlaste se nám co nejdříve ke spolupráci. Na rozdíl od jiných firem vykupují naše výkupny padaná jablka za bezkonkurenční výkupní ceny každý rok.

Pro naše vykupovače zajistíme označení výkupny a její reklamu, plynulý odbyt vykoupených jablek každý rok, bezkonkurenční výkupní cenu. Zajímavé výdělky za dva měsíce pro spolupracující firmy a vykupovače padaných jablek !!!

Výkup jablek v roce 2023 bude ve výkupnách na Moravě i v Čechách zahájen koncem srpna.

Na našich výkupnách probíhá výkup jablek. Vykupujeme všechny u nás pěstované odrůdy jablek. Jablka nesmí být nahnilá a špinavá. Do jablek se nemohou přimíchávat hrušky a musí být bez listí a jiných příměsí.

Výkupní ceny jablek na našich výkupnách jsou nejvyšší ve svých oblastech a mohou se lišit v závislosti na vzdálenosti výkupen od zpracovatelských závodů v tuzemsku i zahraničí.

Každý rok otvíráme pro sběrače jablek a zahrádkáře nové výkupny, kde mohou prodávat padaná jablka. Zkuste rozšířit své podnikání a informujte se na tel. 721730520, za jakých podmínek můžete také Vy nakupovat jablka v Čechách na Moravě i na Slovensku pro naši firmu.

Máte zájem s námi spolupracovat?