T-Renard, spol. s r.o.

Nákup a export moštových a konzumních jablek v roce 2023 probíhá v průběhu celého roku.

 

Firma T-Renard, spol. s r.o. se od svého založení v roce 1991 zabývá nákupem jablek od zemědělských družstev a od provozovatelů vlastních výkupních sítí, pro které zajišťuje plynulý odbyt jablek v průběhu celé výkupní sezóny. Část jablek nakoupených od svých dodavatelů prodává zpracovatelům v České republice. Část zboží vyváží na své tradiční odběratele po celé Evropě.

Za dobu své činnosti se společnost vypracovala na firmu obchodující největší objemy padaných jablek v České republice. Vzhledem k množství prodávaných jablek a seriózní obchodní politice si získala významné postavení u zpracovatelských firem v Čechách i zahraničí. To jí umožňuje každoročně v průběhu celé výkupní sezóny zajistit svým zákazníkům bez omezení pravidelný odbyt padaných jablek za konkurenční ceny.

Mnoho zákazníků také oceňuje dohodu na termínech placení zboží dle svých potřeb.

Na základě každoročního plynulého odbytu padaných jablek, zajímavým cenám a platebním podmínkám zajišťuje T-Renard, spol. s r.o. prodej jablek i pro největší výkupní síť v České republice provozovanou firmou Mladecký dvůr s.r.o.

 

T – Renard, spol. s r.o.

Ve Vilkách 31, 644 00 Brno

DIČ: CZ45474958

+420 605 505 052‬

info@t-renard.cz

Lukáš Tyc, MSc.

+420 721 730 520

lukas.tyc@t-renard.cz